Značky

Dřevěné hračky Heimess (Made in Germany)

Jsou to dřevěné hračky s vysokým podílem ruční práce, vyráběné pod  touto značkou nedaleko Stuttgardu. Firma vyrábí veselé hračky pro miminka a malé děti. Zaručuje vysoké standardy a kvalitu svých výrobků. Hračky jsou vyráběny z přírodních materiálů-ze dřeva (buk, javor a ořech), které jsou blízké a na omak v něm zanechává pozitivní dojem. Dřevo také vydává při hraní dítěte příjemné tóny, nezachycuje prach, jednoduše se čistí a je velice vhodné pro alergiky i děti s oslabenou imunitou.  Miminka a malé děti potřebují kromě lásky svého okolí ještě něco navíc. Hračky, které pozitivně podporují jejich vývoj a formování smyslového vnímání-hmatu, sluchu a zraku. Heimess klade právě na tento pohled na hračky velký důraz. Dává rodičům pocit jistoty a dětem zdravé a nezávadné hračky pro jejich optimální vývoj.                                                        Proto jsou hračky Heimess barevné, mají různé tvary a velikosti, čímž se děti hravě učí právě tyto vlastnosti rozeznávat. Koordinace při pohybování se správnými hračkami také významně podporuje vývoj motoriky dětí a jejich duševní rozvoj. Můžeme shrnout do několika zásadních bodů a hračky Heimess charakterizovat následovně:

  • jsou určeny pro miminka a malé děti
  • podporují vývoj základních smyslů- sluchu, zraku a hmatu,
  • podporují vývoj psychomotoriky,
  • rozvíjí koordinaci a pohybové pochody,
  • jsou velice vhodné pro rozpoznávání barev, velikostí, tvarů, ale i materiálů,
  • podporují kreativitu a koncentraci,
  • vyvíjí a vyrábí jednoduché tvary vhodné právě pro tuto věkovou kategorii.

Dřevěné hračky Holztiger

Dřevěné hračky Holztiger jsou vyráběny a malovány ručně. Hračky Holztiger jsou krásně barevné , což se líbí dětem, ale mnohdy i dospělým.  Především kvalitní a hodnotné dřevo javoru je výchozím materiálem pro výrobu dřevěných hraček Holztiger. Všechny dřevěné figurky prošly kontrolou kvality a jako záruku mají vypálené logo Holztiger.

Všechny hračky jsou velice kvalitně vyrobeny ze dřeva (javor a nebo buk), jsou charakterizovány jako ruční práce s minimálním podílem strojové práce.

Malé děti, zhruba od 3 let si rády hrají tak, že znovu a znovu opakují své zážitky. Dřevěná zvířátka a figurky Holztiger jsou jim krásným a hodnotným průvodcem jejich hrou.

Kromě zvířátek a pohádkových figurek nabízíme také různé domečky, zemědělské stroje a auta, postavičky z Betléma, krásnou a obrovskou Noemovu Archu, báječný dřevěný hrad a další.

 Hračky Goki

Goki je od svých dlouholetých zákazníků označováno jako kreativní dílna. Vždyť již mnoho let let velmi úspěšně nabízí nové a nápadité hračky. Toto označení těší nejen dva velmi angažované majitele, ale především oceňuje práci více než deseti designérů a dalších tvůrčích lidí. Každý rok tak vzniká neuvěřitelných 300 nových výrobků.  Některé dokonce ve spolupráci s vysokými školami. Pracují nekonvenčně, jsou plni nových nápadů a motivováni tak, aby uspokojili přání  zákazníků.